MAKALELER / Gliserinli sabun yapımı..karışımı..formülleri..

GLİSERİNLİ  SABUN ile ilgili görsel sonucuGLİSERİNLİ SABUN,
piyasada iki çeşit vardır. Birincisi gliserin bazlı yapılan şeffaf sabun, 
ikincisi ise beyaz sabun olarak bilinen gliserin katkılı opak sabundur. Bu iki çeşit gliserin sabununun imalatları ayrı ayrı formülasyona sahiptir. İmalat için kullanılacak imalat yöntemi farklıdır. Opak olarak üretilen beyaz sabun için gliserin, zeytinyağı, kokoyağı ve kostik yeterli olacaktır. Böyle bir sabun hem ekonomik hem de kaliteli olur. Yağlar bir kap içerisine konularak 40 - 50 dereceye kadar ısıtılır ve sonra kostik ilave edilerek karıştırılır. Karışımın yavaş yavaş ısındığı ve sabunlaşmaya başladığı gözlenir. Belli bir süre sonra sabunlaşma biter ve karışım macun kıvamına gelir. Bu sıcaklıkta belirlenen bir kalıba dökülür ve sertleşmeye bırakılır. Birkaç gün sonra sabun yeteri kadar sertleştirilir ve sonra ambalajlanır.

Böyle bir çalışma için,

BİTKİSEL KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİ

 
kaynağından faydalanabilirsiniz.

 

ETİKETLER: GLİSERİNLİ SABUN İMALATI,İMALAT YÖNTEMLERİ,GLİSERİNLİ SABUN NASIL YAPILIR,GLİSERİNLİ SABUN YAPILIŞI,YAPIMI,GLİSERİNLİ SABUN İMALATI,GLİSERİN SABUN ELDESİ,ELDE EDİLİŞİ,GLİSERİNLİ SABUN FORMÜLLERİ,FORMÜLÜ,GLİSERİNLİ SABUN HAMMADDESİ,KİMYASALLARI,İÇERİK,İÇERİĞİ,GLİSERİNLİ SABUN MADDESİ,GLİSERİNLİ SABUN KULLANIMI,GLİSERİN SABUN ÜRETİMİ,YARARLARI,FAYDALARI,GLİSERİNLİ SABUNU NE İŞE YARAR,GLİSERİNLİ SABUN,GLİSERİNLİ SABUN ÖZELLİKLERİ.
 

BİTKİSEL KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİHerhangi bir BİTKİSEL KOZMETİK ÜRÜNLERİNİN ÜRETİMİ düşünüldüğünde ve bu konu da kaynak arandığında BİTKİSEL KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİ formül içeriği bakımından sizlere yeterli olabilir.

BİTKİSEL KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİ içerisinde bitki özlü sabun üretimleri ve imalat formülleri, bitkisel yüz bakım ürünleri,bitkisel yüz ve vucut kremleri,bitkisel saç bakım ürünleri,bitkisel şampuanlar,bitki özlü krem üretim metotları,güzellik bakım ürünleri,bitkisel soft krem ve losyonlar,ayak bakımları,cilt bakımları,gece ve gündüz bitkisel krem yapımları,nemlendiriciler ve cold krem üretimleri ve daha birçok bitkisel kozmetik ürünlerinin ÜRETİM FORMÜLLERİ ve İMALAT TEKNİKLERİ mevcuttur.

BİTKİSEL KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİ


BİTKİSEL KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİ içerisindeki yüzlerce kişisel bakım ürünleri, bitki özlü kremleri,bitksel losyonları, nemlendiricileri,onarıcı kremleri ve bitkisel losyonları,  hiçbir teknik makina kullanmadan ve hiçbir teknik destek almadan BİTKİSEL KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİ yardımı ile tekbaşınıza imal edebilirsiniz.


BİTKİSEL KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİ herkesin çok kolay anlayabileceği ve herkesin çok rahat kullanabileceği sade bir dille yazılmıştır.
 

KOZMETİK ANSİKLOPEDİLERİ VE İÇERİKLERİ


KAMPANYA


        2 ANSİKLOPEDİ 380 TL (KDV + KARGO DAHİLDİR)

    3 ANSİKLOPEDİ 500 TL (KDA + KARGO DAHİLDİR)

    4 ANSİKLOPEDİ 62TL (KDV + KARGO DAHİLDİR)
SİPARİŞ VERKOZMETİK ANSİKLOPEDİLERİ VE VİDEOLARISOLVER KİMYA