MAKALELER / PARABEN VE TÜRLERİ - BİTKİSEL KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİ

PARABEN ile ilgili görsel sonucuKİMYASAL VE FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ: p-hidroksi benzoik asidin alkil esterlerinin gerçek sodyum tuzlarıdır. Nipa sodyum parabenler; metil paraben ve NaOH’dan bu amaçla inşa edilmiş ve ingiliz farmakopisi (1993) ve addendum (1994) kriterleriyle buluşan özel bir tesis kullanılarak anhidrus bir prosesle üretilen tuzlardır. Metil paraben ve propil parabenlerin sodyum tuzları ayrıca US farmakopisi23/national formulary 18 kriterleriyle de uyuşmaktadır. Nipa sodyum parabenler dünyaca koruyucular olarak kabul edilen ve en yaygın kullanıma sahip paraben esterlerine suda çözünür alternatiflerdir.

Ticari adı

Kimyasal adı

INCI Name

Nipagin M Sodyum

Sodyum metil p-hidroksibenzoat

Sodyum metilparaben

Nipagin A sodyum

Sodyum etil p-hidroksibenzoat

Sodyum etilparaben

Nipasol M sodyum

Sodyum propil p-hidroksibenzoat

Sodyum propilparaben

Nipabutil sodyum

Sodyum butil p-hidroksibenzoat

Sodyum butilparaben

 


ETİKETLER: SODYUM METİLPARABEN NEDİR,SODYUM METİLPARABEN NEREDE KULLANILIR,SODYUM METİLPARABEN KULLANIMI,SODYUM METİLPARABEN MSDS,
SODYUM METİLPARABEN NEDEN KULLANILIR,SODYUM METİLPARABEN ZARARLARI VE FAYDALARI,SODYUM ETİLPARABEN NEDİR,SODYUM ETİLPARABEN NEDEN KULLANILIR,SODYUM ETİLPARABEN ÖZELLİKLERİ,SODYUM ETİLPARABEN KULLANILDIĞI ALANLAR,SODYUM ETİLPARABEN MSDS,SODYUM PROPİLPARABEN NEDİR,SODYUM PROPİLPARABEN ÖZELLİKLERİ,SODYUM PROPİLPARABEN NEREDE KULLANILIR,SODYUM PROPİLPARABEN MSDS,SODYUM BUTİLPARABEN NEDİR,
SODYUM METİLPARABEN.
 

BİTKİSEL KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİHerhangi bir BİTKİSEL KOZMETİK ÜRÜNLERİNİN ÜRETİMİ düşünüldüğünde ve bu konu da kaynak arandığında BİTKİSEL KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİ formül içeriği bakımından sizlere yeterli olabilir.

BİTKİSEL KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİ içerisinde bitki özlü sabun üretimleri ve imalat formülleri, bitkisel yüz bakım ürünleri,bitkisel yüz ve vucut kremleri,bitkisel saç bakım ürünleri,bitkisel şampuanlar,bitki özlü krem üretim metotları,güzellik bakım ürünleri,bitkisel soft krem ve losyonlar,ayak bakımları,cilt bakımları,gece ve gündüz bitkisel krem yapımları,nemlendiriciler ve cold krem üretimleri ve daha birçok bitkisel kozmetik ürünlerinin ÜRETİM FORMÜLLERİ ve İMALAT TEKNİKLERİ mevcuttur.

BİTKİSEL KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİ


BİTKİSEL KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİ içerisindeki yüzlerce kişisel bakım ürünleri, bitki özlü kremleri,bitksel losyonları, nemlendiricileri,onarıcı kremleri ve bitkisel losyonları,  hiçbir teknik makina kullanmadan ve hiçbir teknik destek almadan BİTKİSEL KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİ yardımı ile tekbaşınıza imal edebilirsiniz.


BİTKİSEL KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİ herkesin çok kolay anlayabileceği ve herkesin çok rahat kullanabileceği sade bir dille yazılmıştır.
 

KOZMETİK ANSİKLOPEDİLERİ VE İÇERİKLERİ


KAMPANYA


        2 ANSİKLOPEDİ 380 TL (KDV + KARGO DAHİLDİR)

    3 ANSİKLOPEDİ 500 TL (KDA + KARGO DAHİLDİR)

    4 ANSİKLOPEDİ 62TL (KDV + KARGO DAHİLDİR)SİPARİŞ VERKOZMETİK ANSİKLOPEDİLERİ VE VİDEOLARISOLVER KİMYA