MAKALELER / MELAS AĞIRLIKLI GÜBRE,,SIVI ORGANİK GÜBRE FORMÜLÜ..

 

SIVI MELAS GÜBRESİ..ÜRETİMİ..FORMÜLLERİ.

SIVI ORGANİK GÜBRE YAPIMI..İMALATI

 

 

 

GÜBRE ANSİKLOPEDİLERİ

    

MELAS İÇERİKLİ SIVI ORGANİK GÜBRE, organik maddeler açısından oldukça zengindir.melas gübresi değişik oranlarda su ile sulandırılıp, uzun raf ömrü için bir takım koruyucularla desteklenerek SIVI ORGANİK GÜBRE ÜRETİMİ yapılır. Bu gübre, hem damlama suyu ile birlikte direkt toprağa verilebildiği gibi, yapraktan direkt bitkiye verilebilir.Topraktaki zayıf organik maddeleri tavkiye etmede ve bitkiyi beslemede önemli rol oynar.
MELAS AĞIRLIKLI SIVI ORGANİK GÜBRE İMALATI, çok zor değildir.Bir karıştırıcı kazan üretimi için yeterli olabilir.Ama daha sağlıklı bir ürün elde edilecekse ve gübre daha fazla zenginleştirece kse, bir formülasyon ışığında çalışmak daha yararlı olabilir. Her türlü organik gübre üretimi için bir kaynak arandığında ORGANİK GÜBRELER ANSİKLOPEDİSİ formül içeriği bakımından sizlere yeterli olabilir.Bu ansiklopedi içerisinde birçok gübrelere ait, imalat formülleri ve üretim prosesleri vardır. 
ORGANİK GÜBRELER ANSİKLOPEDİSİ yardımı ile bu gübreleri hiçbir teknik makina kullanmadan ve hiçbir teknik destek almadan tekbaşınıza iaml edebilirisiniz.Bu ansiklopedi herkesin çok kolay anlayabileceği ve herkesin çok rahat kullanabileceği sade bir dille yazılmıştır.
SOLVER KİMYA