MAKALELER / OTO CAM SUYU ANTİFRİZİ..CAM SUYU ANTİFİRİZİ..YAPIMI..FORMÜLLERİ

 

CAM SUYU ANTİFRİZİ,

Ön ve arka camların yıkanmasında kullanılan bağımsız sudur.Yazın norma şartlarda şebeke suyu veya saf su kullanılırken, kışın şartları göz önünde tutulduğunda riskli olduğunu söylemek gerekir. çünkü soğuk havada cam suyu donabilir ve bulunduğu kabı patlatma riski doğabilir.Bu nedenle oto cam suyunun içerisine antifriz koymak gerekir.Bu konulan antifriz, suyun kış şartlarında donmamasını sağlar.

Konulacak antifrizin miktarı, hangi soğuk şartlara dayanacağınıda belirler. eğer bunu hesaplamaz ve az bir miktar antifriz eklediğinizde veya piyasadan doğru bir ürün almadığınızda da aynı sorunla karşılaşır ve cam suyunu dondurursunuz.Eğer imalatçı iseniz ve cam suyu antifrizi imal etmek istiyorsanız. sizlere üretim desteği ve imalat formülü ihtiyacını OTO BAKIM ÜRÜNLER ANSİKLOPEDİSİ karşılayabiliri siniz.

Bu ansiklopedi içerisinde yüzlerce oto bakım ürünlerinin imalat formüllerini ve imalt tekniklerini bulabilirisiniz .OTO BAKIM ÜRÜNLER ANSİKLOPEDİSİ içeriisndeki yüzlerce oto bakım ürünlerini hiçbir teknik makina kullanmadan ve hiçbir teknik destek almadan tekbaşınıza imal edebilirsiniz.Bu ansiklopedi herkesin çok kolay anlayabileceği ve herkesin çok rahat kullanabilecği sade bir dille yazılmıştır.OTO BAKIM ÜRÜNLER ANSİKLOPEDİSİ mevcut işlerinizin gelişmesine katkı verebilir veya yeni bir iş kolu yaratmada sizlere öncülük edebilir.

 SOLVER KİMYA

 

KAMPANYA

 

 

İKİ ANSİKLOPEDİ

 

 

380 TL

 

 

SİPARİŞ VER