YÜZ NEMLENDİRİCİ VE FERAHLATICI ALKOLSÜZ SPREY ÜRETİM FORMÜLÜ

A
MONO PROPİLEN GLİKOL
CAPRİLİC CAPRİC TRİGLİSERİD
C 12 - 13 ALKİL LAKTAT
MENTOL KRİSTALİ

B
ALOE VERA EKSTRAKTI
ESANS
KORUYUCU ( KATHON CG )
SİTRİK ASİT ( PH : 5.5 İÇİN )
SU
BOYA ( YETER MİKTARDA )


5         KG
0.5      KG
1          KG
0.50    KG
0.65    KG


0.50    KG
0.35    KG
0.10    KG
0.05    KG
91.35  KG
Y.M.


Boş bir kap içerisine ( A ) kısımdaki hammaddeler konularak homojen oluncaya kadar karıştırılır. Daha sonra karışıma ( B ) kısımdaki hammaddeler tektek ilave edilerek karıştırmaya devam edilir. Karışım homojen olunca sprey şişelerine doldurularak püskürtme yolu ile kullanılır veya satış için ambalajlanır.

NOT: 
Başka bir kap içerisine mono propilen glikol ve mentol konularak ısıtılarak eritilmesi ve sonra ilk kaba aktarılması daha sağlıklı olabilir.1 - YUKARIDA FORMÜLE EDİLEN YÜZ NEMLENDİRİCİ VE FERAHLATICI ALKOLSÜZ SPREY  

ÜRETİMİ İLE İLGİLİ FORMÜL 

CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ ANSİKLOPEDİSİ 

İÇERİSİNDEN ALINMIŞTIR.

2 - BU ÜRÜN FORMÜLASYONU SİZLERE ANSİKLOPEDİ FORMATI HAKKINDA

BİLGİ VERMESİ AMAÇLANMIŞTIR.


** KOZMETİK ANSİKLOPEDİLERİMİZ **
 

BİTKİSEL KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİSAÇ BAKIM FORMÜLLERİCİLT BAKIM FORMÜLLERİPARFÜM ve RENKLİ KOZMETİK FORMÜLLERİ


KAMPANYAHERHANGİ

3 ( ÜÇ ) ANSİKLOPEDİ 
600 TL

( Gönderim ücreti ve KDV dahildir. )
 


BİTKİSEL KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİ İÇERİSİNDE YÜZLERCE BİTKİSEL SAÇ BAKIMI,CİLT BAKIMI İLE İLGİLİ ÜRÜNLERİN ÜRETİM FORMÜLLERİ VE ÜRETİM TEKNİKLERİ MEVCUTTUR. BU ANSİKLOPEDİ İÇERİSİNDEKİ YÜZLERCE BİTKİSEL ÜRÜNLERİ GEREKTİĞİNDE HİÇBİR TEKNİK MAKİNA KULLANMADAN VE HİÇBİR TEKNİK DESTEK ALMADAN TEKBAŞINIZA İMAL EDEBİLİRSİNİZ.

BİTKİSEL KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİ HERKESİN ÇOK KOLAY ANLAYABİLECEĞİ VE HERKESİN ÇOK RAHAT KULLANABİLECEĞİ SADE BİR DİLLE YAZILMIŞTIR.

SAÇ BAKIM FORMÜLLERİ ANSİKLOPEDİSİ İÇERİSİNDE YÜZLERCE SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİN VE BİLHASSA ŞAMPUAN ÜRETİMLERİ,SAÇ KREMİ İMALATLARI,OKSİDAN SAÇ KREMLERİ,SAÇ JOLELERİ,SAÇ BRİYATİNLERİ,SAÇ WAXLERI,SAÇ SERUMLARI VE BEBEK BAKIM ÜRÜNLERİ İLE İLGİLİ ÜRETİM FORMÜLLERİVE ÜRETİM METOTLARI MEVCUTTUR.

SAÇ BAKIM FORMÜLLERİ ANSİKLOPEDİSİ MEVCUT İŞLERİNİZİN GELİŞMESİNE KATKI VEREBİLİR VEYA YENİ BİR İŞ KOLU YARATMADA SİZLERE ÖNCÜLÜK EDEBİLİR.

PARFÜM VE RENKLİ KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİ İÇERİSİNDE, PARFÜM ÜRETİMİ,AÇIK PARFÜM YAPIMI,ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ KOLONYALAR,BEBE KOLONYALARI,OTO PARFÜMLERİ,ODA PARFÜMLERİ,KOLONYA FORMÜLLERİ,İNTİM TEMİZLEYİCİ ÜRÜNLER,TRAŞ LOSYONLARI,TRAŞ SONRASI BALSAM YAPIMLARI,TARAŞ SABUNLARI,BİTKİSEL TRAŞ KREMLERİ ÜRETİMİ,DİŞ MACUNU YAPIMI,AĞIZ GARGARALARI,AĞIZ KOKUSU İÇİN SPREY YAPIMI, DİŞ BEYAZLATMA LOSYONLARI,TOZLARI,TER ÖNLEYİCİ ÜRÜNLER,OJE,RİMEL MASKARA VE RUJ ÜRETİMLERİ DAHİL OLMAK ÜZERE YÜZLERCE RENKLİ KOZMETİK ÜRÜNLERİN ÜRETİM FORMÜLLERİ VE ÜRETİM YOLLARI MEVCUTTUR.

CİLT BAKIM FORMÜLLERİ ANSİKLOPEDİSİ İÇERİSİNDE YÜZLERCE GECE BAKIM KREMLERİ,GÜNDÜZ BAKIM KREMLERİ,NEMLENDİRİCİ KREMLER,NEMLENDİRİCİ LOSYONLAR, FARKLI AMAÇLI CİLTLERE AİT,KREM VE LOSYON ÜRETİMLERİ,EL,VUCUT VE YÜZ KORUYUCU KREM VE LOSYONLAR,SOFT KREM VE LOSYONLAR,COLD KREM VE LOSYONLAR,PİŞİK KREMLERİ,YÜZ KRIŞIKLIK KREMLERİ,ANTİAGİNG KREM VE LOSYON YAPIMLARI, SPOR KREM VE LOSYONLARI,VARİS VE SELLÜLİT KREM VE LOSYON YAPIMLARI,AĞDA SONRASI KREM VE LOSYONLAR,NEMLENDİRİCİLER,MAKYAJ TEMİZLEYİCİ ÜRÜNLER,GÜNEŞ BAKIM ÜRÜN ÜRETİMLERİ VE DAHA YÜZLERCE CİLT BAKIM ÜRÜNLERİNİN ÜRETİM FORMÜLLERİ VE ÜRETİM YÖNTEMLERİ MEVCUTTUR.

CİLT BAKIM FORMÜLLERİ ANSİKLOPEDİSİ HERKESİN ÇOK KOLAY ANLAYABİLECEĞİ VE HERKESİN ÇOK RAHAT KULLANABİLECEĞİ SADE BİR DİLLE YAZILMIŞTIR.