NORMAL SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN YAPIMI | BİLEŞİMİ | SOLVER KİMYA - KİMYA ANSİKLOPEDİSİ - İMALAT ANSİKLOPEDİLERİ - KİMYA MAKALELERİ


KİTAPLAR

MAKALELER / NORMAL SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN YAPIMI | BİLEŞİMİ

NORMAL SAÇLAR ile ilgili görsel sonucuNORMAL SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN YAPIMI için kullanılan hammaddeler arasında sles, betain, disodyum sulfosiksinat, sls gibi yüzey aktifler,kokamid dea gibi kıvam verici ve köpük stabilize edici ajanlar,polyquaternium 7 - 10 gibi saç kondisiyerler, C12 - 13 alkil laktat ve su mevcuttur.

Bunlara ek olarak bazı bitki ekstraktları ve bu bitki ekstraktları için polisorbatlar veya hydrogenated castor oil gibi emülgatörler, kathon cg, parabenler veya dmdmh hydantoin gibi koruyucular, tuz, karbomer veya magnezyum sülfat gibi kıvam vericiler ve esans kullanılır. 

NORMAL SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN ÜRETİMİ çok zor değildir. Üretimi için, çok teknik bir makinaya ve teknik desteğe ihtiyaç yoktur. Üretim miktarına bağlı olarak basit dizayn edilen gereçler ile rahatlıkla yapılabilir. 

 

NORMAL SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN ELDESİ için önemli olan bir formüle ve buna bağlı olarak bir üretim yöntemine sahip olmaktır. Çünkü hangi hammaddeleri ve ne kadar kullanılması gerektiğine ve hangi sıralama ile bir kaba ilave edilmesine karar verebilmek için bir formüle ihtiyaç vardır.
SAÇ BAKIM FORMÜLLERİ

 HERHANGİ FARKLI BİR ŞAMPUAN İMALATI  dahil olmak üzere herhangi bir SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ VE BEBEK BAKIM ÜRÜNLERİ ÜRETİMİ düşünüldüğünde ve bu konu da kaynak arandığında SAÇ BAKIM FORMÜLLERİ ANSİKLOPEDİSİ formül içeriği bakımından sizlere yeterli olabilir.


SAÇ BAKIM FORMÜLLERİ ANSİKLOPEDİSİ içerisinde değişik amaçla hazırlanmış şampuan üretimleri,saç kremleri,saç biriyantinleri,saç jöleleri,saç serumları,antioksidan saç kremleri ve bebek bakım ürünlerinin  ÜRETİM FORMÜLLERİ ve İMALAT TEKNİKLERİ mevcuttur.
SAÇ BAKIM FORMÜLLERİ ANSİKLOPEDİSİ içerisindeki yüzlerce saç bakım ürünlerinin ve bebek bakım ürünlerini, hiçbir teknik makina kullanmadan ve hiçbir teknik destek almadan SAÇ BAKIM FORMÜLLERİ ANSİKLOPEDİSİ yardımı ile tekbaşınıza imal edebilirsiniz.


SAÇ BAKIM FORMÜLLERİ ANSİKLOPEDİSİ herkesin çok kolay anlayabileceği ve herkesin çok rahat kullanabileceği sade bir dille yazılmıştır.

SAÇ BAKIM FORMÜLLERİ
 ETİKETLER: Saç şampuanı yapımı,normal saçlar için şampuan formülü,yağlı saçlar için şampuan eldesi,elde edilişi,bitkisel şampuanlar,doğal şampuan yapımı,sülfatsız şampuan imalatı,imalat yöntemi,yöntemleri, doğal şampuan nedir,organik şampuan yapımı,bitki özlü şampuan formülü,saç yıkama,saç dökülmesi,saç bakımı,saç kırılması,saç problemleri,saç tedavisi,şampuan üretimi,şampuanın içeriği,içerik,şampuan bileşimi,şampuan çeşitleri,şampuan nasıl yapılır,şampuan üretimi,şampuan hammaddesi,şampuan hammaddeleri,saç hastalıkları,saç dökülmesi,şampuanda kullanılan hammaddeler,meyve özlü şampuan,kremli şampuanlar,ikisi bir arada şampuan yapımı,vitaminli şampuan formülü,proteinli şampuan yapımı,şampuan türleri,şampuan üretim metodu,metotları,şampuan imalat yöntemleri,şampuan formülleri.KOZMETİK ANSİKLOPEDİLERİ VE İÇERİKLERİKAMPANYA


       2 ANSİKLOPEDİ 550 TL (KDV + KARGO DAHİLDİR)

    3 ANSİKLOPEDİ 750 TL (KDA + KARGO DAHİLDİR)

    4 ANSİKLOPEDİ 1000 TL (KDV + KARGO DAHİLDİR)
SİPARİŞ VERKOZMETİK ANSİKLOPEDİLERİ VE VİDEOLARISOLVER KİMYA

KİTAPLAR